İzmir İztem Koltuk Yıkama Hizmeti

İzmir’in birçok ilçesine ve semtine koltuk yıkama hizmeti vermekte olan firmamızı bulduğunuz için çok şanslı olduğunuzu hizmet kalitemizden sonra anlayacaksınız. İzmir’in öncü firmalarından olan firmamız son teknoloji ekipmanlarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.Firmamızı arayarak hizmetimiz ve fiyatlandırma hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Aldığımız günden beri üzerinde zaman geçirdğimiz koltuklarımız evimizin hiç bir zaman tam olarak temizlenmeyen en önemli gerecidir. Ev imkanları ile denense bile derinlemesine temizlenemeyen ve zaman içerisinde gözle göremeyeceğimiz kirliliği ve bakteriyi üzerinde taşımaktadır. Bu nedenle koltuklarınız sizlere ve çevrenizdekilere tehdir unsuru oluşturmaktadır.

Koltuk temizliğinin önemi ve hassasiyeti firmamız tarafından fazlasıyla önem teşkil etmektedir. Bu işin son teknoloji ekipmanları ile koltuklarınız ilk günki hale getireleceğinden emin olabilirsiniz. Güçlü vakum gücü, ergonomik yapısı ve uygun aparatlar ile koltuklarınızı derinlemesine temizlik sağlamaktayız.

Koltuklarınız ilk günki gibi temiz hale getirildikten sonra aynı makine ile kurulama işlemine geçilmektedir. Koltuklarınız Kurulama işlemi sonrasında %70 %80 oranında kurutulmaktadır. Yıkama sonrası 24 saat içerisinde tam anlamıyla kurumuş hale gelmektedir. Koltuklarınız, koltuk yıkama ve kurutma işlemi sonrası tüm kir ve bakterilerinden arındırılmış olarak siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir.