İzmir İztem Perde Temizleme Hizmeti

Perde yıkatmayı düşünüyorsanız tam adresine geldiğinizi hizmet kalitemizi gördükten sonra anlayacağınızdan emin olabilirsiniz. İzmir’in birçok ilçesine ve semtine perde yıkama hizmeti vermektedir. İzmir’in öncü firmalarının başında olan firmamız son teknoloji ekipmanlarımız ile siz değerli müşterilerimize profesyonel ve kaliteli hizmet vermektedir. Firmamızı arayarak hizmetimiz ve fiyatlandırma hakkında detaylı bilgiye varabilirsiniz.
Zaman içersinde ciddi bir şekilde toza maruz kalan perdeler fazlasıyla kirlenmektedirler. Dumana maruz kalan, mutfakta bulunan perdeler kısa sürede kirlenmektedirler.

Hizmet kalitesini en tepede tutan firmamız bu noktada operde türlerine göre özel teknikler uygulayarak ve yıkanarak perdelerinizi ilk günki hale getirmeye adaydır. Tül ve güneşliklerinizi çamaşır nmakinelerimizde uzun program ile yıkayarak tüm kirlerinden arındırılmış hale getirmektedir.

Stor perde, zebra perde ve katalanabilir perdeler narin ve hassas bir yapıya sahip olduklarından dolayı özel fırça ve temzilik ürünleri ile tek tek dikkatlice yıkanarak tüm kirlerinden arındırtılarak dezenfekte edilmektedir.

Yıkama yapılan perdeleriniz %100 kuruma sağlandıktan sonra son kontrol aşamasında ambalajlanarak teslimat zamanı sizlere ulaştırılmak adına servis edilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizde hat safada olduğundan yıkanan perdelerinizi beğenmediğiniz takdirde ücretsiz tekrar yıkatabilmektesiniz.